Led (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Status message
nl: Statusbericht
