Led (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Status message
oc: Messatge d'estat
