Led (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Search
fa: جستجو

en: Left sidebar
fa: کناره چپ

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Status message
fa: پیغام وضعیت
