Led (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search
pt: Pesquisar

en: Left sidebar
pt: Barra esquerda

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Status message
pt: Mensagem de estado
