Led (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Search
ro: Căutare

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Status message
ro: Mesaj de stare
