Led (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Search
ru: Поиск

en: Left sidebar
ru: Левая боковая колонка

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Status message
ru: Статус

en: Counters
ru: Счётчики
