Led (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Status message
sk: Stavová správa
