Led (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Status message
sv: Statusmeddelande
