Led (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Search
pl: Szukaj

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Counters
pl: Liczniki
