Led (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Left sidebar
bo: གཡོན་གྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད
