Led (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Profile
eo: Profilo
