Led (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Search
tr: Ara

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Profile
tr: Profil
