Led (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Status message
az: Status mesajı
