Led (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Status message
da: Statusmeddelelse
