Led (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Search
hi: खोज

en: Left sidebar
hi: बांया साइडबार

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
