Led (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Search
it: Cerca

en: Left sidebar
it: Barra laterale sinistra

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Status message
it: Messaggio di stato
