Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Weight
da: Vægt

en: Core
da: Kerne

en: Vocabulary name
da: Ordforråd

en: rebuild tree
da: genopbyg træ

en: Rebuild
da: Genopbyg

en: Enables the categorization of content.
da: Organisér indhold i kategorier.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
da: Ingen tilgængelige ordforråd. <a href="@link">Tilføj ordforråd</a>.
