Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Weight
et: Kaal

en: Core
et: Tuum

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Rebuilding
et: Taastamine

en: Enables the categorization of content.
et: Võimaldab organiseerida sisu kategooriatesse.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
et: Sõnastikke pole. <a href="@link">Lisa sõnastik</a>.
