Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Weight
fa: وزن

en: Core
fa: هسته

en: Vocabulary name
fa: نام واژگان

en: Rebuild
fa: بازسازی

en: Enables the categorization of content.
fa: امکان دسته‌ بندی محتوا را فراهم می‌کند.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
fa: هیچ واژگانی در دسترس نیست. یک <a href="@link">واژگان اضافه کنید</a>.
