Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Weight
gl: Peso

en: Core
gl: Núcleo

en: Vocabulary name
gl: Nome do vocabulario

en: Rebuilding
gl: Reconstruindo

en: Enables the categorization of content.
gl: Activa a clasificación de contidos.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
gl: Non hai vocabularios dispoñibles. <a href="@link">Engadir vocabulario</a>.
