Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Weight
hu: Súly

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Vocabulary name
hu: Szótár neve

en: Rebuilding
hu: Újraépítés

en: Rebuild
hu: Újraépítés

en: Enables the categorization of content.
hu: Tartalmak kategorizálását teszi lehetővé.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
hu: Nincs elérhető szótár <a href="@link">Szótár hozzáadása</a>.
