Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Weight
id: Bobot

en: Core
id: Inti

en: Vocabulary name
id: Nama kosakata

en: Rebuild
id: Bangun Kembali

en: Enables the categorization of content.
id: Mengaktifkan kategorisasi konten

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
id: Kosakata tidak tersedia. <a href="@link">Tambah kosakata</a>.
