Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Weight
lt: Svoris

en: Core
lt: Branduolys

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Enables the categorization of content.
lt: Leidžia sisteminti turinį
