Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Weight
lv: Svars

en: Core
lv: Kodols

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Enables the categorization of content.
lv: Atļauj satura iedalīšanu kategorijās.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
lv: Neviena vārdnīca nav atrasta. <a href="@link">Pievienot vārdnīcu</a>.
