Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Core
nl: Kern

en: Vocabulary name
nl: Naam van woordenlijst

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: Enables the categorization of content.
nl: Biedt de mogelijkheid inhoud in categorieën onder te verdelen.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
nl: Geen woordenboek beschikbaar. <a href="@link">Voeg woordenboek toe</a>.
