Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Weight
ro: Greutate

en: Core
ro: Nucleu

en: Vocabulary name
ro: Nume clasificare

en: Enables the categorization of content.
ro: Permite categorizarea conţinutului.
