Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Weight
az: Çəki

en: Core
az: Nüvə

en: Vocabulary name
az: Lüğət adı

en: Enables the categorization of content.
az: Məzmunun kateqoriyalara ayrılmasına imkan verir.
