Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Vocabulary name
bo: སྤྱི་མིང་གི་མིང

en: Enables the categorization of content.
bo: ནང་དོན་དབྱེ་འབྱེད་ནུས་ཡོད་སྒྱུར་བ།

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་སྤྱི་མིང་མེད། <a href="@link">སྤྱི་མིང་ཁ་སྣོན</a>།
