Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Weight
ca: Pes

en: Core
ca: Nucli

en: Vocabulary name
ca: Nom del vocabulari

en: Rebuilding
ca: Reconstruint

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: Enables the categorization of content.
ca: Habilita l'organització de contingut en categories.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
ca: No hi ha vocabularis disponibles. <a href="@link">Afegiu-ne un</a>.
