Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Weight
fi: Paino

en: Core
fi: Ydin

en: Vocabulary name
fi: Sanaston nimi

en: Rebuilding
fi: Uudelleenrakentaa

en: Rebuild
fi: Uudelleenrakenna

en: Enables the categorization of content.
fi: Luokittele sisältöä merkitsemällä kirjoituksiin termejä.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
fi: Sanastoja ei ole saatavilla. <a href="@link">Lisää sanasto</a>.
