Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Weight
he: משקל

en: Core
he: ליבה

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: Enables the categorization of content.
he: מאפשר סיווג תוכן לפי נושאים.
