Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Weight
it: Peso

en: Vocabulary name
it: Nome del vocabolario

en: Rebuilding
it: Ricostruzione

en: Rebuild
it: Ricostruisci

en: Enables the categorization of content.
it: Permette l'organizzazione dei contenuti in categorie.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
it: Nessun vocabolario disponibile. <a href="@link">Aggiungi vocabolario</a>.
