Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Core
km: សំខាន់

en: Vocabulary name
km: ឈ្មោះ​វាក្យសព្ទ

en: Enables the categorization of content.
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យដាក់​មាតិកា​ជា​ប្រភេទ ។

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
km: គ្មាន​វាក្យសព្ទ​ទេ ។ <a href="@link">បន្ថែម​វាក្យសព្ទ​</a>។
