Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: Weight
no: Vekt

en: Core
no: Kjerne

en: Vocabulary name
no: Vokabularets navn

en: Rebuild
no: Gjenoppbygg

en: Enables the categorization of content.
no: Aktiverer kategorisering av innhold.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
no: Ingen vokabular tilgjengelig. <a href="@link">Legg til vokabular</a>.
