Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Weight
ru: Вес

en: Core
ru: Ядро

en: Vocabulary name
ru: Имя словаря

en: Rebuild
ru: Перестроить

en: Enables the categorization of content.
ru: Позволяет упорядочить материалы по категориям.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
ru: Нет доступных словарей. <a href="@link">Добавить словарь</a>.
