Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Weight
sv: Vikt

en: Core
sv: Kärna

en: Vocabulary name
sv: Vokabulärnamn

en: Enables the categorization of content.
sv: Möjliggör kategorisering av innehåll.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
sv: Inga vokabulärer tillgängliga. <a href="@link">Lägg till vokabulär</a>.
