Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Weight
be: Вага

en: Core
be: Ядро

en: Vocabulary name
be: Назва слоўніка

en: Enables the categorization of content.
be: Дазваляе катэгарызацыю змесціва.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
be: Няма ні аднаго слоўніка. <a href="@link"> Дадаць слоўнік</a>.
