Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Weight
cs: Váha

en: Core
cs: Jádro

en: Vocabulary name
cs: Název slovníku

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: Enables the categorization of content.
cs: Poskytuje možnosti kategorizace obsahu.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
cs: Žádné slovníky nejsou k dispozici. <a href="@link">Přidat slovník</a>.
