Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Core
cy: Craidd

en: Vocabulary name
cy: Enw geirfa

en: Enables the categorization of content.
cy: Yn galluogi categoreiddio cynnwys.
