Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Weight
el: Βάρος

en: Core
el: Πυρήνας

en: Vocabulary name
el: Όνομα λεξιλογίου

en: Enables the categorization of content.
el: Επιτρέπει την κατηγοριοποίηση του περιεχομένου.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
el: Δεν υπάρχουν λεξιλόγια διαθέσιμα. <a href="@link">Προσθήκη λεξιλογίου</a>.
