Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Weight
fr: Poids

en: Core
fr: Cœur

en: Vocabulary name
fr: Nom du vocabulaire

en: Rebuilding
fr: Reconstruire

en: Rebuild
fr: Reconstruire

en: Enables the categorization of content.
fr: Permet la classification du contenu.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
fr: Aucun vocabulaire disponible. <a href="@link">Ajouter un vocabulaire</a>.
