Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Weight
hr: Težina

en: Core
hr: Jezgra

en: Vocabulary name
hr: Naziv rječnika

en: Enables the categorization of content.
hr: Omogućuje kategorizaciju sadržaja.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
hr: Nema dostupnih rječnika. <a href="@link">Dodaj rječnik</a>.
