Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Weight
ja: ウェイト

en: Core
ja: コア

en: Vocabulary name
ja: ボキャブラリーの名称

en: Enables the categorization of content.
ja: コンテンツのカテゴリー分類を可能にする

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
ja: 利用できるボキャブラリーはありません。 <a href="@link">ボキャブラリーを追加</a>.
