Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Weight
kk: Салмағы

en: Vocabulary name
kk: Сөздік атауы

en: Enables the categorization of content.
kk: Контентті топтастыру.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
kk: Еш сөздік жоқ. <a href="@link">Сөздік қосу</a>.
