Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Weight
pl: Waga

en: Core
pl: Rdzeń

en: Vocabulary name
pl: Nazwa słownika

en: Rebuilding
pl: Przebudowywanie

en: Rebuild
pl: Przebuduj

en: Enables the categorization of content.
pl: Włącza kategoryzację zawartości.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
pl: Brak dostępnych słowników. <a href="@link">Dodaj słownik</a>.
