Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Weight
pt: Peso

en: Core
pt: Núcleo

en: Vocabulary name
pt: Nome do vocabulário

en: Rebuilding
pt: A reconstruir

en: Rebuild
pt: Reconstruir

en: Enables the categorization of content.
pt: Permite a categorização de conteúdos.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
pt: Não existem vocabulários disponíveis. <a ref="@link">Adicionar vocabulário</a>.
