Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Weight
sk: Váha

en: Core
sk: Jadro

en: Vocabulary name
sk: Názov slovníka

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Enables the categorization of content.
sk: Umožňuje kategorizáciu obsahu.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
sk: Nie sú dostupné žiadne slovníky. <a href="@link">Pridať slovník</a>.
