Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Weight
sl: Teža

en: Core
sl: Jedro

en: Vocabulary name
sl: Ime besedišča

en: Enables the categorization of content.
sl: Omogoča kategorizacijo vsebine.
