Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Core
tr: Çekirdek

en: Vocabulary name
tr: Sözlük adı

en: Rebuild
tr: Yeniden oluştur

en: Enables the categorization of content.
tr: İçeriğin sınıflandırılmasını sağlar.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
tr: Hiç sözlük yok. <a href="@link">Sözlük ekle</a>.
