Leftandright - Nested Set Taxonomy (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Weight
uk: Вага

en: Core
uk: Ядро

en: Vocabulary name
uk: Назва словника

en: Rebuilding
uk: Перебудова

en: Rebuild
uk: Перебудувати

en: Enables the categorization of content.
uk: Дозволяє впорядкувати матеріали по категоріях.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
uk: Словники відсутні. <a href="@link">Додати словник</a>.
